> RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych – bezpłatne seminarium – 29.03.2018 w Gdańsku

 

„RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych” – bezpłatne seminarium – 29.03.2018 w Gdańsku

 

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi – 29 marca 2018, tym razem w Gdańsku, ponownie odbędzie się seminarium dla przedsiębiorców poświęcone przygotowaniom do wejścia w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W trakcie seminarium będzie można m.in. dowiedzieć się, na jakim etapie są rządowe prace legislacyjne związane z przygotowaniem nowej ustawy o ochronie danych osobowych.
A także, jakie zmiany zawiera kolejna – czwarta już – wersja projektu tej ustawy, przesłana 16 marca 2018 do rozpatrzenia przez Radę Ministrów. A zmiany są i to całkiem spore – z projektu można wyczytać na przykład to, że zgłaszanie Inspektorów Ochrony Danych do organu nadzorczego odbywać się będzie tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.

Szkolenie pn. „RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych” – podobnie jak wcześniejsze w Gdyni – organizowane jest we współpracy z pomorskim ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”. Odbędzie się ono w dniu 29 marca 2018 r. w godzinach od 9.30 do 14.00, w sali nr 002, w budynku B, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk. W imieniu Biura Doradczo-Usługowego „OIN” w Bydgoszczy poprowadzi je Sławomir Rzepecki. Seminarium adresowane jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Udział w nim jest bezpłatny, zgłoszenia oraz szczegółowy program spotkania dostępne są pod adresem:

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdansk/seminarium-rodo-czyli-zmiany-w-przepisach-dot-ochrony-danych-osobowych-29032018-gdansk-188014/?source=directory

Zapraszamy i do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *