> III Krajowy Kongres Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego, Gdynia 14-15.05.2018

Będziemy na  III Krajowym Kongresie Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego w dniach 14-15 maja 2018 r. w Gdyni.

 

W dniach 14 – 15 maja 2018 r. w Gdyni odbędzie się III Krajowy Kongres Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego, zorganizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej. Miejscem Kongresu będzie Hotel Marriott (Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, ul. Jerzego Waszyngtona 19,  81-342 Gdynia). Pełny program 2 – dniowej imprezy dostępny jest pod tym adresem.

W związku z zaproszeniem otrzymanym ze strony współorganizatora, tj.  Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL w Bydgoszczy, weźmiemy ekspercki udział w Kongresie. Przedstawiciel Biura Doradczo-Usługowego „OIN” w BydgoszczySławomir Rzepecki – poprowadzi jako moderator w drugim dniu spotkania od godz. 11.40 do 12.40 sesję panelową nr V : Dostęp do informacji publicznej w kontekście RODO i ustawy o jawności życia publicznego.”

Udział w dyskusji poświęconej m.in. przygotowaniom do wdrożenia RODO, ale także sposobom postępowania w przypadkach uporczywego składania wniosków o dostęp do informacji publicznej oraz praktycznym metodom realizacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej prawa do bycia zapomnianym, zapowiedzieli m.in.:

  • Maciej Kawecki – Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji – koordynator reformy ochrony danych osobowych w Polsce,
  • Andrzej Wojewódzki – Sekretarz Miasta Lublin,
  • Jarosław Czerw – Sekretarz Gminy Gościeradów,
  • Robert Żurakowski – ekspert i programista ABI, „MIKROBIT” Sp. z o.o. w Lublinie.

Z wieści, jakie dobiegają nas od organizatorów wynika, że temat panelu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, o czym ma świadczyć liczba zgłoszeń.

Warunkiem udziału w Kongresie jest rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2018 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje jak zwykle kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *