Dwa szkolenia na temat RODO dla organizacji pozarządowych (NGO): 17 maja 2018 r. w Więcborku oraz 24 maja 2018 r. w Bydgoszczy.

Jeszcze w maju br. przeprowadzimy dwa szkolenia na temat unijnej reformy ochrony  danych osobowych (RODO), specjalnie dla  sektora organizacji pozarządowych (NGO).

Organizatorem  pierwszego nich są Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet ”Gineka” oraz Kujawsko – Pomorski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w Bydgoszczy. Szkolenie pod nazwą Unijna reforma ochrony danych osobowych – podstawowe obowiązki Administratorów Danych w sektorze organizacji pozarządowych” odbędzie w dniu 17 maja 2018 w godzinach od 9.00 do 15.00 w sali szkoleniowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Więcborku, przy  ul. Mickiewicza 22A.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program szkolenia dostępne są TUTAJ 

Drugie szkolenie pn. „Unijna reforma ochrony danych osobowych – podstawowe obowiązki Administratorów Danych  w sektorze organizacji pozarządowych (NGO)” organizuje Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Odbędzie się ono 24 maja 2018 r. w godzinach od 10.00 do 15.00, w sali im. Łochowskiego, w budynku Urzędu Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuicka 2.  Ilość miejsc ograniczona – zapisów można dokonywać drogą mailową na adres  ngo@um.bydgoszcz.pl ,  z podaniem imienia, nazwiska i nr kontaktowego oraz informacją przedstawicielem jakiej organizacji jest osoba zgłaszająca się na szkolenie.

Szkolenia w imieniu Biura Doradczo-Usługowego „OIN” w Bydgoszczy poprowadzi – Sławomir Rzepecki.

Zapraszamy i do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *