Razem z Toruńską Agencja Rozwoju Regionalnego powtarzamy szkolenie dla przedsiębiorców na temat RODO – 18 maja 2018 r. w Toruniu.

 

25 maja 2018 – data wejścia w życie RODO – coraz bliżej. Nic dziwnego, że rośnie Państwa zainteresowanie nowymi zasadami ochrony danych osobowych, a w szczególności związanym z tym obowiązkami i wymaganiami. Liczba osób chętnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla przedsiębiorców, jakie zaplanowaliśmy na 11 maja 2018 we Włocławku, błyskawicznie przekroczyła maksymalny poziom 120 zgłoszeń, co spowodowało zamknięcie listy.

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli, a są nadal zainteresowani, będzie druga szansa. Razem z Toruńską Agencja Rozwoju Regionalnego organizujemy kolejne bezpłatne szkolenie „RODO, czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych” adresowane do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Ponownie poprowadzi je w imieniu naszego Biura – Sławomir Rzepecki.

Szkolenie odbędzie się 18 maja 2018, w godz. 9.15 do 15.00  – tym razem w  Toruńskim Parku Technologicznym w Toruniu, ul. Włocławska 167,  sala konferencyjna, bud. A. Program szkolenia dostępny jest TUTAJ

Zgłoszeń można dokonywać pod TYM ADRESEM

W uwagi na ograniczoną ilość miejsc oraz duże zainteresowanie przyjmowane będą maksymalnie zgłoszenia od 2 osób z jednego przedsiębiorstwa.

Szczegółowych informacji udziela:

Damian Wielewski, tel.: 56 699 54 81, damian.wielewski@tarr.org.pl


2 Komentarze

Marek · 22.12.2018 o 19:50

Merytorycznie bardzo słabe szkolenie. Szkoda czasu.

    jgoinadm · 22.12.2018 o 21:57

    Przykro nam jeśli się Panu nie podobało. Większość słuchaczy była jednak bardzo zadowolona. Może sprecyzuje Pan, co moglibyśmy zmienić w programie szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *